Wypożyczalnia busów – Zielona Góra

Jeśli planujesz podróż w większym gronie z rodziną lub znajomymi, to świetnie się składa. Prowadzona przez nas wypożyczalnia busów Zielona Góra, to miejsce, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Jesteśmy zespołem składającym się z profesjonalistów posiadających doświadczenie w swoim fachu.

Wypożyczalnia busów osobowych – Zielona Góra

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, które umożliwiają komfortową podróż dziewięciu pasażerom. Doskonale wiemy, że nasi klienci przemieszczają się na różnych trasach, dlatego też wypożyczane pojazdy posiadają klimatyzację, dzięki czemu można nimi komfortowo podróżować nawet, gdy na dworze panują bardzo wysokie temperatury. Ogromnym udogodnieniem są także miękkie fotele, z praktycznymi podłokietnikami, a także spora ilość miejsca, dzięki której pasażerowie mogą wygodnie wyciągnąć nogi. Takie rozwiązanie szczególnie sprawdza się na długich trasach.

Doskonale wiemy, że każdy klient ma inne plany co do swojej podróży, dlatego też nasze pojazdy można wynająć na różny okres czasu. Warto jednak pamiętać, że im dłuższy okres wypożyczenia, tym niższa opłata za dobę. Klienci rezerwujący bus osobowy na 10 dni zapłacą za dobę jedynie 150 zł netto, to naprawdę atrakcyjna oferta.

Wypożyczalnia busów Zielona Góra – zasady

Świadczone przez naszą firmę usługi kierujemy głównie do mieszkańców Zielonej Góry, ale także pobliskich miast. Jeśli chcesz mieć pewność, że uda Ci się wypożyczyć pojazd w wybranym terminie, to dokonaj rezerwacji z wyprzedzeniem. W ten sposób zyskasz pewność, że bus będzie na Ciebie czekał. Klienci, którzy chcą skorzystać z usług naszej firmy, muszą jednak spełnić pewne wymagania, a mianowicie osoba wynajmująca musi przedstawić ważny dowód osobisty lub paszport, a także dokumenty poświadczające o tym, że kierowca busa osobowego ma odpowiednie uprawnienia do jazdy (ukończone 25 lat oraz ważne prawo jazdy kategorii B od minimum 3 lat).

Wypożyczalnia busów Zieloa Góra

Kiedy warto wypożyczyć bus osobowy?

Nasze usługi świadczymy przez cały rok, dlatego możesz skorzystać z nich, kiedy tylko chcesz. Bez względu na to czy organizujesz wycieczkę dla swojej rodziny, czy dla osób z zewnątrz. Co więcej, tylko od Ciebie zależy na jak długi czas wynajmu się zdecydujesz, może to być zarówno jeden dzień, ale także tydzień lub jeszcze dłuższy okres czasu. Taki brak ograniczeń sprawia, że wypożyczalnia busów Zielona Góra sprawdzi się zarówno, jeśli organizujesz wyjazd integracyjny, delegację czy też potrzebujesz transportu na wesele dla kilku osób. Niezależnie, dokąd się wybierasz, nasze pojazdy zapewnią Ci komfort podczas drogi.

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni busów z Zielonej Góry?

Głównie dlatego, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Rozwiązaliśmy już wiele różnych problemów, dlatego doskonale wiemy jak sobie z nimi radzić. Atrakcyjne ceny, to kolejny element, który daje nam przewagę nad konkurencją. Jak już zostało wspomniane wcześniej, im dłuższy wynajem busa osobowego, tym niższy całkowity koszt. Takie rozwiązanie pozwala naszym klientom sporo zaoszczędzić i cieszyć się podróżą.

Jednak to nie wszystko, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, dlatego też nasi klienci mogą mieć pewność, że pojazd osobowy, którym podróżują przeszedł wszelkie niezbędne przeglądy techniczne i spełnia wskazane normy bezpieczeństwa.

Jak widać świadczone przez nas usługi mają wiele zalet, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Profesjonalizm oraz doświadczenie jakie posiadamy znacznie wpływają na komfort naszych klientów. Nie zwlekaj, wypożycz pojazd osobowy jeszcze dziś i sprawdź sam!